Ładowanie
Urządzenia serii MultiCon to zaawansowane regulatory z opcją jednoczesnego pomiaru i rejestracji.
Regulatory o dużych możliwościach.

Simex sp. z o.o.

80-556 Gdańsk, ul. Wielopole 11
NIP: 583-000-03-16, Regon: 001324354

tel. (+48) 58 76-20-777

e-mail: support@multicon24.eu

Spółka wpisana do KRS przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000068378, kapitał zakładowy 150 300,00 zł

Numer rachunku:
08 1750 1325 0000 0000 1231 7093, Bank BNP Paribas

ZAPRASZAMY
DO NASZEJ SIEDZIBY

Poniedziałek - piątek 07:30 - 15:30
W sobotę i niedzielę nieczynne

OPIEKUNOWIE REGIONÓW

POLSKA PÓŁNOCNA

Rafał Roguski

  501 427 676

  rafalr@simex.pl

 

POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA

Tomasz Kołacki

  501 428 453

  tomasz.kolacki@simex.pl

 

POLSKA CENTRALNA

Piotr Maciejewski

  501 427 995

  piotrm@simex.pl

 

POLSKA POŁUDNIOWO-ZACHODNIA

Kamil Zając

  506 759 254

  kamilz@simex.pl

 

POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA

Paweł Kłósek

  501 427 908

  pawelk@simex.pl

CENTRALA GDAŃSK

Obsługa zamówień, faktury, wysyłki

Lena Barańska

p.o. Kierownika Biura Obsługi Klienta

  501 427 871

  lenab@simex.pl

 

 

Sandra Słowińska

Starszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  509 738 815

  sandras@simex.pl

 

Klaudia Konieczna

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  506 089 525

  klaudiak@simex.pl

Katarzyna Kozicińska

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży (Zakupy)

  501 427 845

  katarzynak@simex.pl

 

Wiktoria Plichta

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  506 089 525

  wiktoriap@simex.pl

   

 

Wsparcie Techniczne

Łukasz Stachowiak

Kierownik Działu Sprzedaży - rynek PL

  58 76 20 777

  lukaszs@simex.pl

 

Justyna Serafin

Lider Zespołu Ofertowego

  608 356 378

  justynas@simex.pl

 

Kacper Dembek

Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego

  506 759 224

  kacperd@simex.pl

 

Systemy Ważenia / Integracja AKPiA

Krzysztof Rekowski

Kierownik Działu Integracji Systemów Automatyki

  606 804 884

  krzysztofr@simex.pl

 

Zaopatrzenie

Jolanta Ostaniewicz

Zaopatrzenie produkcji

  501 428 409

  jolantao@simex.pl

Księgowość

Monika Mikołajewska

Główna Księgowa

  509 739 189

  monikam@simex.pl